Találatok száma: 17

1. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  2. Pontszerző gödöllői helyezés a Sport XXI Aquatlon Országos Döntőben
    2023-05-09 17:50:24
    A mindössze 8 esztendős Galli Ádám az újoncok között lett nyolcadik a helyi uszodában és az egyetemi atlétika pályán lezajlott viadalon
  3. Diákolimpia, megyei döntő: több számban is jeleskedtek a gödöllői úszószakosztály versenyzői
    2022-01-30 10:48:28
    Országos döntőbe jutott a Török Ignác Gimnázium 4x50 méteres lány gyorsúszó váltója és Ercsi Csongor 100 méter háton
  4. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  5. Hat számban jutottak országos döntőbe a gödöllői diákúszók
    2020-02-11 11:04:32
    A legjobbak március közepén képviselhetik iskolájukat és városunkat a fővárosi megmérettetésen
  6. Gyermekbajnoki hatodikként zárt a gödöllői leány röplabda-csapat
    2017-06-05 17:29:16
    Békéscsabán rendezték meg az országos döntőt, ahol városunk fiataljai nagyon közel álltak a négy közé jutáshoz
  7. Hazai mezőn nyert érmet az Erkel iskola csapata
    2016-04-06 09:02:12
    Tizenkilencedszer adott otthont a diákolimpia országos döntőjének a Gödöllő nyugati határában található repülőtér
  8. Gödöllői játékos is erősíti a Pest megyei fociválogatottat az országos döntőben
    2015-12-04 08:13:22
    Hevesi Milán tagja volt az előcsatározáson győztes regionális csapatnak, amely a legjobb nyolc között folytathatja
  9. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  10. Gödöllői érmek az egyéni rapidversenyeken
    2015-05-18 08:52:44
    A helyi sakkozók közül Sillye Kálmán megyei első lett, míg Lauber Kolos a második helyig jutott az országos döntőben
  11. Farsangi rögtönzések országos döntője Gödöllőn
    2015-03-19 17:05:37
    Március 21-én a Művészetek Háza épületében találkoznak az improvizációs fesztivál legjobbjai
  12. Páratlan gödöllői helyezések a diákolimpián
    2014-06-20 17:54:05
    Az Erkel iskola lányai röplabdában, a Hajós iskola fiai kézilabdában játszhattak a III. korcsoportosok országos döntőjében
  13. Éremhalmozó gödöllői diákolimpikon atléták
    2014-05-26 12:10:11
    A premontreis Pápai Márton két számban is második lett az V-VI. korcsoportosok országos döntőjében
  14. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  15. Diákolimpia: előreléptek a Törökös röplabdás lányok
    2014-02-09 14:03:04
    A 6. helyen végzett a VI. korcsoportosok országos döntőjében a gödöllői gimnázium csapata
  16. Megyebajnok és országos döntős a Premontrei gimnázium focicsapata
    2013-04-28 13:45:00
    Két győzelmükkel és egy vereségükkel jól jöttek ki a körbeverésből Mácsár Gyula tanítványai
  17. A kicsik ellensúlyozták a nagyok bánatát
    2013-04-14 13:47:33
    Fennállása során először jutott országos döntőbe a TEVA-Gödöllői RC leány gyermekcsapata